+370 5 215 0276 info@apskaitosakademija.lt

Paslaugos

Ilgametė patirtis išgrynino poreikį verslui ne tik būti ramiam dėl savo mokestinės apskaitos, bet ir operatyviai gauti finansinę informaciją ir analitines įžvalgas būtinas priimant veiklos sprendimus. Inovatyvūs apskaitos tvarkymo būdai suteikia mūsų klientams galimybę šiuos duomenis matyti kasdien, įvairiais pjūviais ir pagal jų poreikius nustatytais rodikliais. Naudodami Microsoft Dynamics NAV verslo valdymo sistemą, automatizuojame pagrindinius įmonės veiklos apskaitos procesus, o finansines ataskaitas vadovams rengiame verslo analitikos platformų QlikView, QlikSense pagalba. Mūsų išskirtinumas – operatyvus pirminių duomenų vertimas naudinga verslo valdymo informacija.

 • Valdymo apskaita

  Užtikriname sklandų įmonės vidinės ekonominės ir vadybinės informacijos matavimo, kaupimo, analizės, atskaitomybės ir sklaidos procesą, objektyviai ir greitai informuojame vadovus apie buvusią, esamą ar būsimą situaciją organizacijoje.

  Daugiau
 • Vyriausiasis buhalteris

  Siūlome vyr. buhalterio paslaugų paketą įmonėms, turinčioms buhalterę ar apskaitininkę, t.y. dalinai besitvarkančioms finansų apskaitą. Sutartu laiku atvykęs kvalifikuotas specialistas įmonei būtinas finansines prievoles atlieka iki galo.

  Daugiau
 • Vadovybės ataskaitos

  Finansinių ataskaitų vadovams rengimas, naudojant šiuolaikiškus Qlik platformos verslo duomenų analitikos įrankius. Ataskaitos yra pateikiamos, laikantis abipusiai suderintų terminų.

  Daugiau
 • Mokesčių konsultacijos

  Konsultuojame visais mokesčių apskaičiavimo, planavimo bei optimizavimo klausimais. Mokesčių konsultacijos ne tik leis geriau suprasti įmonės veiklos apmokestinimo procesą, bet ir užtikrinti, kad atitinkate mokestinius reikalavimus.

  Daugiau
 • Buhalterinė apskaita

  Nesvarbu, koks Jūsų verslo dydis ar pobūdis, finansų apskaitos žinios yra vienodai svarbios. Jei nelaikote savęs finansų specialistu ir neketinate kasdien gilintis į mokesčių naujienas, patikėkite šią užduotį mums.

  Daugiau
 • Įmonės steigimas

  Įmonės steigimas ir administravimas, ypač jei tai darote pirmą kartą, reikalauja specifinių žinių. Informaciją galite rasti internete, bet patikėdami šią užduotį profesionalams, sutaupysite daug laiko ir išvengsite klaidų.

  Daugiau